Bieszczady

4.22       Zobacz opinie (9)

A może by tak rzucić wszystko i wyjechać w Bieszczady? Od kilku lat zdanie to stanowi swoisty manifest wśród osób, które chciałyby wyrwać się z pracy w korporacji, odpocząć od zgiełku miasta i pobyć gdzieś na “krańcu cywilizacji”. Bieszczady jako pasmo górskie faktycznie gwarantują ciszę, spokój i ucieczkę od większości wielkomiejskich wygód. Polska dzieli te góry z Ukrainą i Słowacją. Na naszym terenie najwyższym szczytem jest Tarnica (1346 m n.p.m.), zaś całego pasma Pikuj (1405 m n.p.m.), leżący po ukraińskiej stronie.

Bieszczady
Bieszczady, Polska - © Travelbay

Bieszczady oferują rewelacyjne tereny trekkingowe, które o każdej porze roku kuszą cudownymi widokami i możliwością wędrówki po rozległych połoninach. W niższych partiach gór czekają na Ciebie klimatyczne miejscowości, z Wetliną, Wołosatym czy Ustrzykami Górnymi na czele. Znajdziesz tu nie tylko świetne szlaki do pieszych wędrówek, ale też trasy rowerowe czy rewelacyjne choć nie zawsze idealnie równe drogi na road trip.

Dla kogo?

Jeśli szukasz regionu, w którym będziesz mógł się zatracić w pięknie dzikiej przyrody oraz rozległych widokach, to Bieszczady są idealnym kierunkiem podróży. To również świetna propozycja dla osób spragnionych nieco bardziej alternatywnych klimatów czy atrakcji. 

Zdjęcia

  • Bieszczady
  • Bieszczady
  • Bieszczady
  • Bieszczady
  • Bieszczady
  • Bieszczady
  • Bieszczady
  • Bieszczady
  • Bieszczady
  • Bieszczady
Zdjęcia pochodzą z serwisu Shutterstock lub prywatnej kolekcji Travelbay™

Zostań Partnerem miejsca

Znasz Bieszczady jak nikt inny?
Potrafisz polecić nam miejsca poza szlakiem, oraz gdzie warto zjeść? Zostań partnerem tego miejsca!

Zostań Partnerem miejsca

Polecane hotele

Oto noclegi, które możemy polecić z czystym sumieniem. Polecamy tylko takie hotele, które sami odwiedziliśmy.
Na Równej Bieszczady
Wyjątkowy
393 opinie
9.3
Travelbay

Na Równej Bieszczady

Na Równej Bieszczady to uroczy domek w świetnej lokalizacji. Pokoje są skromne, ale mają swój urok. Łazienki były czyste, tylko był mały problem z regulacją wody w kranie. Na szczęście nic poza tym nie zakłóciło nam pobytu. Stąd polecamy!
Kwatery u Pączka
Wyjątkowy
189 opinie
9.5
Travelbay

Kwatery u Pączka

Kwatery u Pączka znajdują się w naprawdę atrakcyjnej okolicy. Pokoje są czyste, ale nieco puste. Brakuje jakiegoś elementu, który by ocieplił wnętrze. Bardzo dobrym pomysłem była aranżacja przestrzeni dla dzieci oraz możliwość wypożyczenia roweru.
Smerek 2
Unknown
162 opinie
9.8
Travelbay

Smerek 2

Smerek 2 zlokalizowany jest w Wietlinie. Bardzo smaczne śniadania serwowane są w formie bufetu. Natomiast pokoje zostały urządzone gustownie. Wszędzie było czysto, a łóżko wygodne. Cały pobyt był bardzo udany i pewnie wrócimy jeszcze tutaj.
Niemczukówka – Smerek
Wyjątkowy
444 opinie
9.2
Travelbay

Niemczukówka – Smerek

Niemczukówka – Smerek to wyjątkowy budynek położony w przepięknym miejscu. Pokoje są trochę skromne, ale łazienkę urządzono ze smakiem. Bardzo podobały mi się detale, które ożywiały pomieszczenie. Ponadto pensjonat znajduje się bardzo blisko szlaku, na czym nam szczególnie zależało. Zdecydowanie na plus.
Karczma Brzeziniak
Fantastyczny
330 opinie
8.2
Travelbay

Karczma Brzeziniak

Karczma Brzeziniak jest jednym z najpiękniejszych budynków, jakie miałam okazję zobaczyć. Cudowna okolica dodatkowo wzmacnia dobre wrażenie, a potem wchodzi się do pokoju, czar gdzieś ulatuje. Łóżko nie było wygodne, a łazienka nie była zbyt czysta. Szkoda, bo miejsce było jak z bajki.

Zobacz także

Polska
Co zwiedzić w Polsce?
Polska
Najlepsze plaże w Polsce
Polska
Życie nocne w Polsce
Polska
Parki narodowe w Polsce
Polska
Aktywnie w Polsce
Polska
Poza szlakiem w Polsce
Travelbay
facebook icontwitter iconyoutube iconinstagram icontelegram iconwykop icon
©2023 Travelbay
Colourfreak OÜ
Lõõtsa tn 5-11, 11415
Tallinn, Estonia