San Gil

3.57       Zobacz opinie (7)

San Gil to niekwestionowane centrum aktywnej i ekstremalnej turystyki w Kolumbii. To niewielkie miasteczko przyciąga entuzjastów wszelkiej maści sportów oraz integracji w międzynarodowym towarzystwie. Wśród najpopularniejszych aktywności znaleźć można paragliding, górskie wędrówki, wspinaczkę skałkową, zip line, skoki na bungee i wiele, wiele innych.

San Gil, Kolumbia

San Gil, Kolumbia - © Travelbay

W obrębie San Gil, jak i w jego bliskich okolicach, działa mnóstwo agencji organizujących wyżej wymienione atrakcje. Ponieważ zainteresowanie nimi, w szczególności w sezonie letnim, jest duże, to warto rezerwować je ze sporym wyprzedzeniem. San Gil może się również poszczycić piękną lokalizacją. Na obrzeżach miasta zaczyna się Parque El Galllineral. Rezerwat ten rozciąga się wzdłuż rzeki Rio Fonce. Cieszy się popularnością wśród kajakarzy oraz spacerowiczów.

Dla kogo?

San Gil odwiedź wtedy, gdy trudno jest Ci usiedzieć w miejscu i lubisz testować różne aktywności. Będziesz tu mógł zażyć tradycyjnych form ruchu, jak piesze wędrówki czy jazda na rowerze. Ale przede wszystkim czekają tu na Ciebie nieco bardziej ekstremalne doznania. Np. jazda na rowerze umieszczonym na linie zawieszonej wiele metrów nad ziemią.

Zdjęcia

  • San Gil
  • San Gil
  • San Gil
  • San Gil
  • San Gil
  • San Gil
  • San Gil
  • San Gil
  • San Gil
  • San Gil
Zdjęcia pochodzą z serwisu Shutterstock lub prywatnej kolekcji Travelbay™

Zostań Partnerem miejsca

Znasz San Gil jak nikt inny?
Potrafisz polecić nam miejsca poza szlakiem, oraz gdzie warto zjeść? Zostań partnerem tego miejsca!

Zostań Partnerem miejsca

Polecane hotele

Oto noclegi, które możemy polecić z czystym sumieniem. Polecamy tylko takie hotele, które sami odwiedziliśmy.
Hotel Campestre Santa Catalina
Fantastyczny
8.5
Travelbay

Hotel Campestre Santa Catalina

Z dziewczyną wybraliśmy hotel Campestre Santa Catalina. I byliśmy zachwyceni! Piękna lokalizacja - niewielkie wzgórza, ładna roślinność. Można skorzystać z zewnętrznego basenu i ogrodu. Rewelacyjne, eleganckie wnętrza. Doskonałe śniadania - duży wybór produktów. Mocne 9 na 10!
Traveler Hostel
Wyjątkowy
9.3
Travelbay

Traveler Hostel

Według mnie w San Gil najlepszym wyborem będzie hostel Traveler. Ma świetne położenie oraz taras z basenem, skąd rozciąga się fenomenalny widok na okoliczne górki. Sam hostel jest zadbany, czysty, a pokoje oferują porządny standard oraz nawet sporo przestrzeni. Cena oczywiście też jest bardzo przyjazna.
Green Door San Gil
Znakomity
8.7
Travelbay

Green Door San Gil

W Green Door San Gil spędziliśmy trzy noce i ciężko nam było rozstać się z tym miejscem. Panująca tam atmosfera jest niezwykle ciepła i domowa. Ludzie, którzy tworzą pensjonat przyciągają podobne do siebie osoby. Jest więc gwarno, wesoło i mega pozytywnie. Jest basen, ogród, świetna wspólna przestrzeń do integracji.
Macondo Hostel
Wyjątkowy
9.1
Travelbay

Macondo Hostel

Macondo Hostel jest jednym z lepszych hosteli, w jakich nocowałem w Kolumbii. Klasa sama w sobie. Przepiękny ogród z basenem. Spora jadalnia z hamakami. Organizowanych jest tam sporo aktywności dla gości. Można też wziąć udział w wycieczkach po okolicy. Nocowałem w pokoju wieloosobowym, ale hostel dysponuje też kilkoma pokojami prywatnymi.
Hostel Trip Monkey San Gil
Wyjątkowy
9.3
Travelbay

Hostel Trip Monkey San Gil

Bardzo gorąco polecam ten hostel. Jedno z bardziej kolorowych i radosnych miejsc w San Gil. Świetnie zaaranżowany budynek z licznymi częściami wspólnymi, gdzie można posiedzieć, wychillować się czy napić drinka. W cenę wliczone było śniadanie. Jak na hostelowe standardy było całkiem obfite. Są tu głównie pokoje prywatne. Ja zdecydowałem się na najmniejszy i najtańszy z nich. Dla mnie był jak znalazł.

Zobacz także

Kolumbia
Co zwiedzić w Kolumbii?
Kolumbia
Najlepsze plaże w Kolumbii
Kolumbia
Życie nocne w Kolumbii
Kolumbia
Parki narodowe w Kolumbii
Kolumbia
Aktywnie w Kolumbii
Kolumbia
Poza szlakiem w Kolumbii
©2023 Travelbay.pl
facebook icontwitter iconyoutube iconinstagram icontelegram iconwykop icon