Playa Limon

3.60       Zobacz opinie (5)

Playa Limon to jedna piękniejszych i bardziej dziewiczych plaż Półwyspu Samana. Znajduje się na wschód od Las Terrenas, w obrębie niedużej zatoki, do której wpada rzeka Limon. Dlaczego powinieneś odwiedzić tę plażę? Po pierwsze, przez wzgląd na panujący tam spokój. Nie ma tu tłumu turystów i nawet w szczycie sezonu możesz nie trafić tam… na nikogo.

Playa Limon

Playa Limon, Dominikana - © Travelbay

Po drugie, plaża oferuje biały, miękki piasek, a tłem dla niej jest bujna zieleń smukłych palm. Po trzecie, ocean pozwala tu na swobodne pływanie, ponieważ nie atakuje brzegu wysokimi falami. Do Playa Limon możesz dojechać autem. Ale ciekawą formą dotarcia do niej może być wycieczka wzdłuż rzeki. Będąc na Playa Limon koniecznie odwiedź jej sąsiadkę, czyli Playa Moron, która również oferuje kameralną atmosferę.

Dla kogo?

Szukasz plaży cichej, niemal bezludnej i pięknej? Playa Limon z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Będziesz tu mógł cieszyć się tak pożądanym spokojem oraz błogim relaksem, bez towarzystwa innych turystów, bez gwaru rozmów czy dudnienia muzyki z beach baru.

Zdjęcia

  • Playa Limon
  • Playa Limon
  • Playa Limon
  • Playa Limon
  • Playa Limon
  • Playa Limon
  • Playa Limon
  • Playa Limon
  • Playa Limon
  • Playa Limon
Zdjęcia pochodzą z serwisu Shutterstock lub prywatnej kolekcji Travelbay™

Zostań Partnerem miejsca

Znasz Playa Limon jak nikt inny?
Potrafisz polecić nam miejsca poza szlakiem, oraz gdzie warto zjeść? Zostań partnerem tego miejsca!

Zostań Partnerem miejsca

Polecane hotele

Oto noclegi, które możemy polecić z czystym sumieniem. Polecamy tylko takie hotele, które sami odwiedziliśmy.
Chaykovski Boutique H
Unknown
9.7
Travelbay

Chaykovski Boutique H

Bardzo polecamy ten butikowy hotel. Naprawdę warto się w nim zatrzymać na dłużej. Warunki prima sort! Piękne, komfortowe wnętrza. Duży basen. Drogo, ale w cenę wliczone było świetne śniadanie oraz bardzo profesjonalna i pomocna obsługa. Co najważniejsze, jest tuż przy plaży.
Clave Verde Ecolodge
Wyjątkowy
9.4
Travelbay

Clave Verde Ecolodge

W Clave Verde spędziliśmy z żoną trzy noce. Bardzo przypadła nam do gustu ta okolica oraz bliskość Playa Limon (choć do samego wybrzeża jest stąd kawałek i najlepiej korzystać z auta). Hotel otoczony jest przepiękną zielenią. Jest tu basen oraz taras, z którego roztacza się rozległa panorama okolicy. Pokój wykończony w drewnie z wielkim, małżeńskim łożem.
El Valle Lodge
Wyjątkowy
9.3
Travelbay

El Valle Lodge

Był to mój najdroższy nocleg na Dominikanie, ale jakże wart tych pieniędzy! El Valle Lodge oferuje cudownie zaaranżowane, rustykalne wnętrza. Dominuje drewno oraz inne naturalne materiały. Wokół dżungla. Jest też prywatny basen. Pyszne śniadania, oferujące wgląd w lokalne przysmaki.
Dominican Tree House Village
Fantastyczny
8.2
Travelbay

Dominican Tree House Village

Domki na drzewie to mój noclegowy faworyt jeśli chodzi o Dominikanę. Znajdują się całkiem blisko Playa Limon oraz Las Galeras. Faktycznie nocuje się tu w niesamowicie urządzonych domkach pomiędzy koronami drzew. Dżungla wokół, piękna roślinność, ptaki i odgłosy innych zwierzaków. Jak ktoś ceni bliskość natury, to powinien się tu zatrzymać.

Zobacz także

Dominikana
Co zwiedzić na Dominikanie?
Dominikana
Najlepsze plaże na Dominikanie
Dominikana
Imprezy na Dominikanie
Dominikana
Przyroda na Dominikanie
Dominikana
Aktywnie na Dominikanie
©2023 Travelbay.pl
facebook icontwitter iconyoutube iconinstagram icontelegram iconwykop icon